TVD- News

Ian interwiew for Buzz Sugar

5. srpna 2011 v 22:46 | Lizz
_Poslední dobou rozdávala rozhovory pouze Nina Dobrev, a proto se konečně po dlouhé době -dostal na svět rozhovor taky s Ianem Somerhaldrem (Damon)
_Změní se Damon po svém polibku na rozloučenou s Elenou?
.......................................................
_Pravděpodobně ne. Lidé neustále mluví o tom žhavém polibku, ale nevím, jestli dávali pozor, -protože Damon byl bledý, krvácel a potil se. Takže si nejsem jistý, jak moc byl ten polibek- vášnivý, ale s jistotou mohu říct, že Damon si ho pamatovat bude. A domnívám se, že nakonec je docela naštvaný. Po dvě řady se snažil, aby jeho bratr byl tím, čím on chce, aby byl, totiž krvelačným upírem, který ničí vše, co mu přijde do cesty, což je podle Damona zábavné. Tak moc za to ty dvě série bojoval. A rázem Stefan pobíhá kolem s Klausem
po boku; s frajerem, kterého Damon absolutně nesnáší, protože ho chtěl zabít. A teď si Stefan všechnu tu srandu užívá s ním. A nejen to. Damon uvízl v Mystic Falls s dívkou, kterou miluje a která je o 150 let mladší než on a která ho za a) nechce a za b) je to holka jeho bratra. Myslím, že není zrovna nejšťastnější z toho, jak se věci vyvinuly.
 
 

Reklama